Zapraszam po bezpłatny newsletter Pracowni Promyk

Newsletter to najświeższe informacje kierowane bezpośrednio do Ciebie, tak aby w prosty i szybki sposób zaprezentować atrakcyjne promocje, rabaty oraz najnowsze instrumenty z oferty Pracowni Promyk. Szczególnie iż spora ich część jest jedyna i niepowtarzalna, znakomicie nadająca się między innymi na zaskakujący i praktyczny prezent.

Aby otrzymywać newsletter należy jedynie wysłać wiadomość e-mail na adres Pracowni Promyk podany w dziale kontakt o treści: "zgadzam się na otrzymywanie newslettera".

W przypadku chęci rezygnacji z newslettera należy wysłać treść: "rezygnuję z newslettera", w takiej sytuacji adres zostanie trwale usunięty z listy a newsleter nie będzie wysyłany.

Dodatkowao można też napisać jakich informacji się oczekuje. Mogą to być: nowe nagrania, tabulatury, instrumenty na sprzedaż - warto podać te których rozważa się zakup.

Otrzymywanie newslettera jak i zrezygnowanie z niego jest bezpłatne.

W trosce o Twój czas newsletter jest zwięzłą informacją tak aby zapoznanie się z nią było szybkie. Zawiera informacje i odnośniki prowadzące bezpośrednio do danej nowości, informacji. Tak aby w łatwy sposób sięgnąć po najbardziej interesującą treść.

Otrzymany adres e-mail zawsze służy tylko i wyłącznie do przesyłania newslettera od Pracowni Promyk. Przypominam iż wiadomość e-mail związaną z newsletterem należy wysłać z adresu na który chce się go otrzymywać, lub już się otrzymuje.