// blokadacopy i zaznaczania poczotek // blokadacopy i zaznacznia koniec

The content of this page is not available in your language yet. For now, the best I can do is show you the Polish version. I apologize for the inconvenience.

Jestem producentem i sprzedawcą instrumentów muzycznych, które wytwarzam własnoręcznie. Specjalizuję się w tworzeniu tradycyjnych instrumentów wywodzących się z Afryki: mbir, karimb, kalimb oraz bębnów djembe i instrumentów strunowych: ngoni i kory.

Jako twórca instrumentów kładę nacisk na jakość dźwięku oraz trwałość instrumentów, tak aby mogły służyć długo i długo utrzymywać swe parametry techniczne. W produkcji instrumentów stosuję rozwiązania zgodne z tradycją, jak również nowe. Każdy instrument traktowany jest indywidualnie, wszystkie jego elementy są do siebie starannie dobrane, dopasowane, wykonane ręcznie. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu instrumenty posiadają piękne brzmienie. To właśnie to ma decydujący wpływ na wartość i sprawia, iż zakup instrumentów mej produkcji jest inwestycją na długie lata. Ukończona praca przynosi efekt jakim jest instrument muzyczny na którym można tworzyć piękne melodie. Instrumenty produkowane w Pracowni Promyk polecam wszystkim, zarówno entuzjastom jak również profesjonalnym muzykom. Wszystkich oczarowanych dźwiękami instrumentów mej produkcji zapraszam do zwiedzenia strony, na której są informacje oraz zdjęcia wielu instrumentów. W Pracowni powstają również instrumenty na zamówienie. Również wskazówki wielu muzyków i twórców były i są bardzo pomocne do dziś, za co należą się ogromne podziękowania. Wszystkie wymienione zalety sprawiają, iż instrumenty wykonane w Pracowni Promyk są wyjątkowe, często jedyne w swoim rodzaju.