The content of this page is not available in your language yet. For now, the best I can do is show you the Polish version. I apologize for the inconvenience.

 

Serwis modeli rc

 

Zakres napraw.

Obejmuje naprawy poprzez wymianę części, dorobienie/wykonanie uszkodzonego lub brakującego elementu. Zwłaszcza kiedy uszkodzona część nie jest już dostępna w sprzedaży.

Jeśli masz do naprawy samolot, samochód, łódź, drona, czołg lub inny pojazd lub użądzenie związane z modelarstwem rc - napisz do mne, ustalimy szczegóły.

Gdzie serwis?

Lokalizacja to Warszawa - Ursynów

Można osobiście dostarczyć sprzęt do mnie a można też po ustaleniu szczegółów przysłać go do mnie za pomocą Poczty Polskiej lub Paczkomatów InPost.

Wycenę kosztów/prac ustalam po otrzymaniu informacji. Przydatne będą takie informacje jak: jakiej firmy jest samolot/auto lub co kolwiek innego i jaki to model, co nie działa, co jest uszkodzone. Warto też dołączyć do wiadomości zdjęcie uszkodzonego elementu lub opisać czym objawia się usterka.

Nauka sterowania modelem rc.

Jeśli zaczynasz swą przygodę z rc i masz mnóstwo pytań i chciałbyś bezpiecznie nauczyć się sterować modelem rc to mogę Ciebie w tym wesprzeć. Jeśli masz do oblatania model rc to mogę go oblatać a i przekazać Tobie wskazówki jak model się zachowuje i na co zwrócić uwagę pilotując go.

A gdy zaczynasz przygodę z samochodami rc to też mogę Tobie dużo wyjaśnić. Nauczyć jak dbać o auto, jak je poprawnie serwisować. Jak jest zbudowane i jak dokładnie działa każdy element.

[powrót]

 

 

Zapraszam do "kontaktu" , Andrzej Głębocki.