The content of this page is not available in your language yet. For now, the best I can do is show you the Polish version. I apologize for the inconvenience.

Poniżej prezentuję różne modele/częsci i elementy modelarskie, które mam na sprzedaż. Zainteresowanych zakupem proszę o "kontakt" w celu umówienia sposobu realizacji zakupu. Można wysyłkowo zakupić jak i osobiście zakupić/odebrać.

  1. DLG/części.
  2. Samochody/części.

    - Reely 4WD EB-250TW 1:10

    - Wltoys 144001 1:14

  3. Śmigłowce/części
  4. Drony/części.
  5. Auto Amewi SC 1:10.
  6. Pozostałe.

1. DLG.

 

1. Model szybowca mini DLG.

Do sprzedania mam model szybowca dlg. Mały rozmiar modelu ułatwia jego przewożenie i podróżowanie z nim. --> w tej ofercie model sprzedaję bez serw < -- Model używany. Puszczany w górach na zboczu zarówno przy małym jak i bardzo mocnym/porywistym wietrze i świetnie sobie radził. Tak samo jak i na płaskich terenach.

Dane modelu:
Kadłub węglowo szklany. Sztywny i bardzo mocny. Skrzydło jak i stateczniki to pełna szlifowana balsa. Skrzydło mocowane na dwie stalowe śruby M3, statecznik poziomy na dwie plastikowe śruby M3. Rozpiętość skrzydła 91cm, długość całkowita 78,5 cm. Masa do lotu: 158,4 gram (z akumulatorem,3 serwami,odbiornikiem) W modelu a dokładniej to w kadłubie mieszczą się 3 serwa Hitec hs 40 (i znakomicie się sprawdzają w tej roli), jedno na ster wysokości i po jednym na każdą lotkę w skrzydle. Model sprzedaję gotów do lotu po zamontowaniu w nim trzech serw, swojego akumulatora i odbiornika. (oczywiście trzeba też mieć swój nadajnik) Mieści się w nim akumulator 1S lipo 600mAh i z takim był użytkowany. Można też zamontować mniejszy np 300mAh 1S lub 2x300mAh 2S. W kadłubie mieści się odbiornik: FrSky RX6R oraz FrSky X4R. Jest też miejsce na FrSky Variometer Sensor Vario. Model podczas wyrzutu osiągał wysokość 52 m, możliwe że można i wyżej go rzucić. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka. Paczka pocztowa priorytetowa ubezpieczona to koszt 18zł.

model mini dlg

model mini dlg

model mini dlg

 

Cena: ... zł /sprzedany/

 

[powrót]

 

1. Kadłub do DLG.

Na sprzedaż kadłub do modelu mini DLG. Kadłub szklano węglowy. Bardzo wytrzymały i sztywny na ogonie oraz dość lekki. Kadłub sprzedaję z wieżyczką pod statecznik poziomy. To czy wieżyczka ma być przyklejona pod belką ogonową czy nad można samemu zdecydować. Wieżyczka ma dwa otwory z gwintem pod plastikowe śrubki z gwintem M3. Kadłub można również zastosować do wersji z napędem (przyciąć dziub i zamontować silnik elektryczny - np. silnik 1306 - 4000kv) i w tym przypadku zamontować odbiornik w kadłubie pod skrzydłem. W tym właśnie celu jest tam zamiast węgla laminat szklany aby nie blokować sygnału anten 2,4 Ghz. Kadłub ma wklejone aluminiowe nakrętki do przykręcania skrzydła. Kadłub nadaje się na model o rozpiętości od około 90cm do 115cm.

Wymiary: 74,5mm całkowita długość, 165mm długość noska (od czubka do krawędzi natarcia), masa 34 gram (z wieżyczką i żółtą kabinką)

kadłub do mini dlg

kadłub do mini dlg

kadłub do mini dlg

kadłub do mini dlg

 

Cena: 220zł / sprzedany /

 

[powrót]

 

2. Samochody części.

Części do Reely EB-250TW

1. Półoś: 2 szt.

Dwie nowe półosie do auta Reely Monster Truck w skali 1:10 lub każdego innego do którego pasują. Długość od jednej osi pinu do drugiej osi pinu to: 104mm.

półosie

Cena: 45 zł. / sprzedane /

[powrót]

 

2. Wachacz: 1 szt.

Nowy wachacz do auta Reely Monster Truck w skali 1:10.

wachacz

Cena: 20 zł. / sprzedane /

[powrót]

 

3. Dolna płyta: 1 szt.

Nowa dolna płyta do auta Reely Monster Truck w skali 1:10 na podwoziu Reely 4WD EB-250TW lub auta on road Reely na podwoziu Reely 4WD EB-250TW 1:10.

dolnaplyta

Cena: 45 zł. /dostępna/

4. Górna płyta: 1 szt.

Nowa górna płyta do auta Reely Monster Truck w skali 1:10 lub auta Reely na podwoziu Reely 4WD EB-250TW 1:10.

gornaplyta

Cena: 25 zł. /dostępna/

5. Kielichy: 3 szt.

Nowe 3 kielichy do auta Reely Monster Truck w skali 1:10 lub auta Reely na podwoziu Reely 4WD EB-250TW 1:10 lub każdego innego do którego będą pasować. Całkowita dł. 16 mm, średnica zewnętrzna: 10 mm, na oś 5 mm, otwór na główkę z pinem ma 6mm, materiał stal. Blokada robaczkiem M4 pod imbus.

kielichy

Cena: 40 zł. / niedostępne /

6. Zębatki: 3 szt.

Nowe zębatki do dyferencjału kulkowego do auta Reely na podwoziu Reely 4WD EB-250TW 1:10 lub każdego innego do którego będą pasować. Dwa odbiory i jeden atak. Materiał: tworzywo sztuczne.

zebatki

Cena: 40 zł. /dostępne/

7. Zwrotnice: 2 szt.

Nowe zwrotnice do auta Reely na podwoziu Reely 4WD EB-250TW 1:10 lub auta Reely Monster Truck w skali 1:10 lub każdego innego do którego będą pasować. Materiał: tworzywo sztuczne.

zwrotnice do Relly 4WD EB-250TW

Cena: 30 zł. /dostępne/

[powrót]

 

Części do WlToys 144001.

Na sprzedaż nowy i nie używany zestaw do modelu 144001 lub każdego innego: nadajnik, odbiornik/z regulatorem (60A), silnik i serwo. Aparatura pracuje w paśmie 2,4gHz. Całość nowa i sprawdzona pod względem poprawności działania. Bardzo szybki i mocny silnik wielkości 550. Mocne i szybkie serwo.

Oryginalna część zamienna do samochodu WL Toys 144001

aparatura nadajnik do modelu 144001

Cena:... zł /niedostępne/

[powrót]

 

 

3. Śmigłowce/części.

1. Używany śmigłowiec klasy 450 - 3D flybarless.

Model klasy 450 z podzespołami Align/HK/Tarot flybarless.

Śmigłowiec sprawny, wyregulowany i gotów do lotu po zamontowaniu swojego odbiornika, akumulatora i systemu stabilizacji. Znakomity do lotów 3D jak i klasycznych. Jak widać na zdjęciu model ma oryginalne/ulepszone podwozie dzięki któremu podczas startu i lądowania belka ogonowa wraz z tylnym wirnikiem jest wysoko nad ziemią dzięki czemu nigdy nie miałem problemów z wałkiem napędowym lub łopatkami. Na pokładzie 4 świetne, precyzyjne i mocne i szybkie cyfrowe serwa Turnigy 306G-HV w metalowej obudowie i z metalowymi kołami zębatymi (wartość 4 nowych to około 420 zł). programowalny regulator 45A (programowalny z radia, 5 A bec) wartość regulatora to ok. 80 zł, Uwaga! Model sprzedaję bez systemu stabilizacji Beastx. Model sprzedaję z mocnym silnikiem 3500kv/600W (wartość ok. 90 zł). Rama z 100% węglem, dużo elementów z aluminium. Do modelu dołączam sporo części zapasowych: zapasowe węglowe listwy podwozia, wały, szpindle, śrubki, łopatki, łopaty, belki ogonowe i inne elementy, mogące się przydać w razie twardego lądowania/gleby. W tym modelu można stosować pakiet lipo 3s o pojemności od 1300 mAh do 2600 mAh (4000 mAh też dźwignie ;) Odbiornik widoczny na zdjęciu nie zawiera się w tej ofercie.

heli

heli

Model po zamontowaniu własnego odbiornika i systemu stabilującego gotów do lotu (należy mieć 6 kanałowy nadajnik/odbiornik. Miksery nie są wymagane, tym zajmuje się Beastx) Model do którego części zamienne są tanie, łatwo dostępne a modelem można wykonywać ostrą akrobację. Polecam

[powrót]

 

4. Drony/części.

Nowe 4 regulatory FVT LittleBee 20A ESC BLHeli OPTO 2-4S. Świetna jakość, mała masa (6 gram) i małe rozmiary. Można je programować i ustawić np. dwukierunkowość.

regulatory

Cena: 160 zł. /niedostępne/

[powrót]

 

Nowe i nie używane świetne śmigła Dal 5045 PC. Bardzo wytrzymałe. Po zgięciu można naprostować i latać dalej. Cena za zestaw 4 szt. Dwa lewe i dwa prawe

smigla-dal-5045

Cena:12zł /dostępne/

[powrót]

 

5. Auto Amewi SC 1:10.

Na sprzedaż samochód firmy Amewi. Wersja AM10SC V2 Short Course.

amewi-car

Samochód sprzedaję gotów do jazdy po zamontowaniu własnego radia i akumulatora. Jest możliwość kupienia go bez silnika.

W aucie jest regulator samochodowy w pełni programowalny firmy ZTW. Regulator do 4s i 120A. Dołączam do niego kartę programującą wiele przydatnych ustawień.

Silnik to bezszczotkowy Racerstar 4068 bezczujnikowy z 2650KV. Auto jest szybkie na 3s a na 4s osiąga realną prędkość 74km/h. Silnik w znakomitym stanie. Poprzez zapas mocy mało się grzeje i nie był przegrzewany. Mimo to jest przy nim zamontowany wiatrak chłodzący.

amewi-car-2

Auto jest w wersji pro i posiada sporo elementów z wysoko gatunkowej utwardzanej stali. Wszystkie koła zębate są stalowe i bardzo wytrzymałe. Dyferencjał uszczelniany. W aucie są trzy. Jeden na przodzie, drugi na tyle i centralny. Aluminiowe amortyzatory z gumowymi osłonami na goleniach, chroniące zarówno golenie jak i uszczelki. Atak i odbiór jest zabezpieczony przed piaskiem, kamieniami, pyłem. Sprzedaję z nowymi kołami. Jeżdżonymi w celu sprawdzenia czy auto działa poprawnie celem sprzedaży. Do tego zestaw używanych kół terenowych/mocno używane plus koła na asfalt/standobry wraz z przejściówkami na hex 17. W aucie klasycznie są hexy na 12mm. Do auta jest też sporo części zamienych wtym łożyska.

Auto posiada możliwość ustawiania zarówno bardzo wysokiego jak i niskiego prześwitu. W wahaczach są śruby regulacyjne. Auto jeździło po asfalcie z innymi oponami i od tego czasu prześwit nie był zwiększany.

[powrót]

 

Samochód sprzedaję z bardzo wytrzymałą karoserią z kompozytu szklanego. Karoseria została pomalowana z zewnątrz zatem zawsze łatwo jest domalować ubytki jeśli się chce. Tu dodam że karoseria znosi tak duże ciosy jakich karoseria z lexanu nie zniesie.

amewi-body

Zatem można spokojnie szaleć, zwłaszcza że przy 74km/h auto w razie złego lądowanie potrafi koziołkować dość długo.

[powrót]

 

6. Pozostałe.

Piasta do mocowania śmigła od/do silnika Suprass C3548 Outrunner Motor. Rozstaw otworów to 15mm, całkowita dł bez kołpaka to 30,2mm, grubość wału 6mm. Szerokość podstawy 19,2mm. Nakręcany kołpak z gwintem M6, dł kołpaka 18,6mm, szer. podstawy kołpaka 16,3mm. Cena za zestaw widoczny na zdjęciu. Dostępny mam jeszcze jeden zestaw.

karoseria-body-do-144001

Cena:12zł /dostępna/

[powrót]

 

Skrzynka na odbiornik. Górna płyta przykręcana jest na cztery śrubki M2,5. Pomiędzy górną częścią a dolną jest uszczelka. Skrzynka ma od dołu otwory montażowe pod śruby M3. Wymiary pudełka: max wysokość 34mm, max długość 55,5mm, max szerokość 43mm. Wymiary dolnej części wewnątrz: głębokość 21,5mm, długość 41mm, szerokość 33mm. Głębokość górnej około 9mm. Całość solidna.

skrzynka na odbiornik

skrzynka na odbiornik

skrzynka na odbiornik

Cena:40zł /dostępna/

[powrót]

 

Komplet 4szt. hex aluminium 12mm. Minimalny wymiar otwóru wewnątrz to 4mm, grubość max. 5,4mm. W cenie 4 hexy i 4 piny 2mm śr./10mm dł.

hexy aluminiowe

Cena:12zł /dostępne/

[powrót]

 

Kontomierz do łopat. Długość 149mm, wysokość 61mm, max grubość otworu na łopatę 16mm, max długość 64mm (max szerokość łopaty)

kątomierz

Cena:40zł /dostępny/

[powrót]